Kontakty

 

Bc. Jana Würzlerová
studijní referentka
kancelář 019
+549 49 8531
Jana.Wurzlerova@law.muni.cz

LL.M. (Master of Laws)

Vyhlášeno přijímací řízení do programu LL.M. v obchodním právu. Přihlášky přijímame do 30. dubna 2018 (vyhlášení najdete zde).

Vyhlášeno přijímací řízení do programu LL.M. v právu informačních a komunikačních technologií. Přihlášky přijímame do 30. dubna 2018 (vyhlášení najdete zde).

Vyhlášeno přijímací řízení do programu LL.M. nemovitosti a právo. Přihlášky přijímame do 30. dubna 2018 (vyhlášení najdete zde).

Mezinárodně uznávané programy LL.M. jsou koncipovány jako specializace ve vybraných právních oblastech. Jsou určeny nejen právníkům, ale i manažerům, podnikatelům a těm, kteří si chtějí prohloubit své právní znalosti a dovednosti.

Výuka probíhá kombinovanou formou, celkem ve 4 semestrech. V prvních třech semestrech se uskuteční 3 - 4 setkání ve víkendových dnech. Čtvrtý semestr je pak určený k absolvování souborné zkoušky a k vypracování závěrečné práce. Lektoři jednotlivých modulů jsou odborníci s četnými teoretickými i praktickými zkušenostmi. Absolventi získají mezinárodně uznávaný titul LL.M. uváděný za jménem. 


Webdesign: NETservis s.r.o. copyright © Masarykova univerzita 2017